השירותים שלנו

ליווי ואימון מכירות 1:1

מכירים את אותם בעלי עסקים וחברות שעובדים בשיטה המיושנת בה הם מפטרים את איש המכירות ומביאים איש מכירות אחר במקומו ולאחר עוד תקופה מפטרים שוב וכך הם נכנסים לתוך גלגל של תחלופת עובדים והם אינם מצליחים להבין איך הם לא מוצאים את העובד המושלם“.     

על פי סקרים ומחקרים גילו שגיוס אנשי מכירות עם או בלי ניסיון עולה לחברה 3 משכורות !      

אנו מאמינים שהתכונה החשובה ביותר שצריכה להיות לאיש מכירות היא המוטיבציה והתשוקה למקצוע.

את הידע, הכלים והטכניקות אנו נדע לתת לאותו עובד ולהוביל אותו לפריצת דרך בתחום.

לכן אם יש לכם עובדים שאתם מתלבטים לגביהם/רוצים להעניק להם כלים וידע כי אתם מאמינים בהם.

אל תהססו להעביר אותם את המסלול של ליווי ואימון מכירות.

על מה נוכל לעבוד?

אבחון אישי ומדויק

בשביל לאתר את שורש הבעיה נדרש להכיר את איש המכירות. אנו נבצע אבחון אישי עם איש המכירות בשביל לדעת מה החולשות ומה החזקות שלו, על פי זה נוכל לגלות מה האתגרים שהוא חווה ומה השיטות הפרקטיות ביותר שניתן ללמד אותו.

תצפיות והקשבה

אנו מאמינים שכל איש מכירות צריך שתהיה לו אוטוריטה סמכותית שמלווה אותו. אנו נאזין לשיחות ולפגישות של איש המכירות בשביל לראות איך הוא מנהל את תהליך המכירה ב “לייב” עד שהעסקה נסגרת, על פי זה נדע איפה העקב אכילס של איש המכירות ואיך ניתן לשפר את התוצאה למקסימום.

בדיקת קשיים

לכל אדם יש דברים שהוא יותר טוב ודברים שהוא פחות טוב, במכירות במיוחד. אנו נגלה איפה צוואר הבקבוק של איש המכירות, אילו פעולות בתהליך המכירה הוא מתקשה ואינו מצליח לשפר ונהפוך את הקשיים לפעולות שאיש המכירות מומחה בהם.

טיפול בהתנגדויות

בעולם המכירות נתקלים בהתנגדויות רבות, הכלי החשוב ביותר הוא התאמה. אנו נדע לפענח את ההתנגדויות שאיש המכירות נתקל, נוודא שהטיפול לא מתבצע בצורה רובוטית ונתאים כלים מתאימים, פרקטיים וחדשניים שיובילו לסגירת המכירה.

מיומנויות מכירה

בעולם המכירות צריך להתחדש ולהיות יצירתי באופן תמידי. אנו נעניק לאיש המכירות את המיומנויות והשיטות האופטימליות ביותר לסגירת המכירות, נלמד את איש המכירות כיצד ליצור אמון ולפתח מערכת יחסים עם הלקוחות עד למצב שהם הופכים לשגרירים שלו.

למי זה מתאים?

עסקים קטנים ובינוניים

אשר מעוניינים ללמוד את שיטות המכירה החדשניות ביותר באופן אישי, ללמוד טכניקות חכמות, שיטות פרקטיות, כללים חשובים ולפרוץ גבולות בעולם העסקים והמכירות.

חברות גדולות

אשר מעוניינות לעבור לשיטה החדשה בה שומרים על הצוות, נותנים לעובדים את היכולת ללמוד את השיטות המתקדמות ביותר באופן אישי, אשר יסייעו להם להגדיל את המכירות באופן משמעותי.

ארגונים

אשר מעוניינים לעבור לשיטה החדשה בה שומרים על אחדות הארגון, נותנים לעובדים את היכולת ללמוד את הטכניקות החדשות והפרקטיות ביותר באופן אישי ומגדילים את התפוקה של אנשי המכירות.

מעוניינים להשקיע בהון האנושי ?

תשאירו פרטים ואצור אתכם קשר בהקדם האפשרי

תזכרו תמיד שהצוות הוא שמשפיע על הצלחת הארגון, הארגון הוא רק הפלטפורמה !

אנשי מכירות = אנשי מפתח

Skip to content